Tips van het personeel

    Werkend in een levendige boekhandel gaan er dagelijks vele boeken door onze handen. Maar ook buiten werktijd houdt onze liefhebberij niet op. Benieuwd waar wij van onder de indruk zijn? U leest het hier.

Elizabeth Day - Het feest

Aanbevolen door Monique

De tekst en de foto op het omslag hadden niet beter gekund! Heerlijk Brits, en speelt Boris Johnson er nou een rol in....? Of is dat mijn levendige fantasie?

Het feest
Elizabeth Day & Eefje Bosch

Pagina's: 336
ISBN: 9789026348761
Bindwijze: Ingenaaid boek
Prijs: € 22.99

Het feest

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met Ben, vanaf het moment dat ze samen op Burtonbury School zaten.

Ze vormen een vreemde combinatie: Martin is een jongen uit een arbeidersgezin met de verkeerde kleding en het verkeerde accent, en Ben is een populaire, welgestelde aristocraat. Ben is als een broer die Martin nooit had. Martin doet alles voor hem en kent zijn grootste geheim. Bens veertigste verjaardagsfeest blijkt een kantelpunt. Te midden van de Britse elite beseft Martin opnieuw dat hij er niet bij hoort en hij voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen wat hun vriendschap op het spel zou zetten. Toch?

'Day kan zich moeiteloos meten met Tartt en Hollinghurst. Heel goed.' – The Observer