Terug

Het feest

22,99

Beschikbaarheid

Webshop- Bestelbaar

De DrvkkeryMiddelburg - Op voorraad

Bestellen

Informeer voor de levertijd

Beschrijving

<p><em>Het feest</em> van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.</p> <p>Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met Ben, vanaf het moment dat ze samen op Burtonbury School zaten. Ze vormen een vreemde combinatie: Martin is een jongen uit een arbeidersgezin met de verkeerde kleding en het verkeerde accent, en Ben is een populaire, welgestelde aristocraat. Ben is als een broer die Martin nooit had. Martin doet alles voor hem en kent zijn grootste geheim. Bens veertigste verjaardagsfeest blijkt een kantelpunt. Te midden van de Britse elite beseft Martin opnieuw dat hij er niet bij hoort en hij voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen wat hun vriendschap op het spel zou zetten. Toch?</p> <p>‘Day kan zich moeiteloos meten met Tartt en Hollinghurst. Heel goed.’ – The Observer</p>

Detail product

Door (auteur) : Elizabeth Day | Vertaald door : Eefje Bosch
Uitgeverij : Ambo|Anthos
Bindwijze : Ingenaaid boek
Verschenen op 05-07-2019
Druk : 1
Pagina's 336
ISBN / EAN : 9789026348761
Taal : Nederlands
Gewicht : 425gr
Hoogte : 215mm
Breedte : 137mm
Dikte : 29mm